Створення сайту CMS ModX

Професійне створення сайту CMS ModX

Що ви отримаєте скориставшись послугою ?

analysis
Аналіз Вашого товару чи послуги
analysis
Створення унікального якісного продукту, який продає
analysis
Індивідуальний креативний підхід
analysis
Максимальна ефективність при найменших затратах

Створення сайту — відповідальність справа, яка потребує уважності та знань програмування. Вирішивши створити веб-ресурс, виконавець повинен спочатку визначитися на якій CMS системі працювати. Не важливо, чи будете ви розробляти сайт самостійно або довіритесь фахівцям ІТ, вибір "движка" — першочергове завдання. Від цього залежить не тільки зручність навігації, функціональність і зовнішній вигляд сайту, але й можливість подальшого його адміністрування та наповнення. Професіонали компанії «Xcorp» спеціалізуються на розробці веб-ресурсів будь-яких форматів, застосовуючи у своїй роботі різноманітні платформи.

Ми маємо величезний досвід робіт в сфері ІТ-технологій, тому рекомендуємо вам розробку сайту на MODX. Ця платформа дозволить вам створити оптимальний інтерфейс ресурсу з урахуванням особистих переваг, а також впровадити функціональні модулі в роботу.

MODX — це потужний професійний інструмент для створення будь-яких сайтів. Він не тільки дозволяє розробити якісний і багатофункціональний ресурс, але й забезпечує просте управління контентом. Платформа з відкритим кодом "open source" оптимізована для створення сайтів з будь-яким функціоналом. За допомогою компонента SimpleSearch виконується пошук по сайту в MODX.

До того ж створення сайту на MODX є вигідним і зручним для кожного замовника, адже з часом ви зможете самостійно займатися адмініструванням вашого ресурсу без допомоги програмістів. Не варто забувати, що всупереч простоті управління і адміністрування, розробка сайтів MODX повинна виконуватися фахівцями. Робота вимагає не тільки багато часу, але й відмінних знань програмування. На будь-якому етапі можна припуститися помилки, яку в подальшому доведеться виправляти. В результаті ви отримаєте неефективний або зовсім неробочий сайт, який не принесе вам бажаних результатів.

Саме тому сайт на MODX доцільно замовляти у перевірених професіоналів, які можуть надати вам гарантію на свою роботу. Фахівці компанії «Xcorp» можуть запропонувати вам не тільки розробку, створення й підтримку, а й seo-оптимізацію MODX.

Переваг від створення сайту на платформі MODX досить багато:

  • надійність і захист від вірусів;
  • зручність просування за рахунок наявності функціонального SEO-модуля;
  • можливість вивантаження прайсів товарів на торговельні майданчики;
  • підтримка мобільного версії сайту;
  • адаптація під всі браузери.

У наших фахівців ви зможете замовити створення сайту на MODX версій Evolution або Revolution. Більш докладно про це вам розкажуть співробітники веб-студії «Xcorp». Також у нас ви можете замовити просування або доопрацювання сайту на MODX. Ми пропонуємо вам створення ресурсу з нуля під ключ, щоб вже після його запуску ви змогли спостерігати реальні результати.

Наші роботи

Робимо сайти для бізнесу, які продають
З гарантією результату!