SEO оптимізація

Професійні послуги SEO оптимізації

Що ви отримаєте скориставшись послугою ?

analysis
Аналіз Вашого товару чи послуги
analysis
Створення унікального якісного продукту, який продає
analysis
Індивідуальний креативний підхід
analysis
Максимальна ефективність при найменших затратах

Seo-просування сайтів — це цілий комплекс дій, націлених на підвищення рейтингу певного веб-ресурсу в пошукових системах. Простими словами це підняття сайту в списках результатів пошуку за запитом. Ви звертали увагу на те, що популярні Інтенет-магазини завжди на перших шпальтах Гугла і Яндексу? Це означає, що сайт ефективно оптимізований.

У наш час Seo-просування необхідно будь-якому веб-ресурсу, незалежно від його популярності та терміну існування. Особливо це стосується тих сайтів, які створені для отримання прибутку.

Що пропонує Xcorp?

Команда Xcorp спеціалізується на оптимізації сайтів вже не перший рік. Ми можемо запропонувати вам унікальні умови співпраці з гарантією високої якості виконаної роботи.

З урахуванням високої конкуренції в мережі розкрутка сайту повинна принести не тільки популярність ресурсу, а й хороший прибуток. Ведення бізнесу в Інтернеті — відмінне рішення, але кожен крок повинен бути обдуманий, інакше ваші дії не будуть виправдані. Довірившись нам, результати не змусять себе чекати. Ми можемо запропонувати вам кілька варіантів зовнішньої оптимізації сайту з урахуванням всіх ваших вимог і критеріїв. Також у нас ви можете замовити внутрішню оптимізацію сайту з дублюванням сторінок, перелінковкою та розробкою юзабіліті й інтерфейсу.

Сео-оптимізація є актуальним видом реклами, адже користувачі завжди звертають увагу на перші рядки результатів пошукової системи. Число користувачів зростає, відповідно сайти постійно конкурують за ТОП позиції.

Пошукова оптимізація (SEO — Search Engine Optimization) є прекрасним способом швидкого напрацювання клієнтської бази. Результатом такого завдання є досягнення високих позицій ресурсу в пошуковій системі, в ідеалі – потрапляння в десятку верхніх рядків.

Скільки часу займає розкрутка сайту?

Для повноцінної та ефективної Seo-оптимізації сайту буде потрібно близько 4 місяців. Все залежить від особливостей ресурсу та цільової аудиторії. Попередньо фахівці проводять ретельний аналіз і вибирають найбільш відповідну стратегію. Але бувають такі випадки, коли на виконання замовлення необхідно мінімум 6 місяців. Особливо доведеться потрудитися над ресурсами, які раніше потрапили в black-list пошукових систем через спам або порушення правил мережі.

Скільки часу буде діяти ефект?

Грамотна СЕО-оптимізація сайту не вимагає повторення. Якщо ж ви вирішите виконати завдання самостійно або довіритися дешевим веб-студіям, результати будуть сумними. Вам не тільки доведеться заново розкручувати свій сайт, але й виводити його зі списку штрафників Гугл.

Команда Xcorp несе повну відповідальність за свою роботу та в разі недосягнення бажаних результатів готова повернути вам витрачені гроші. Однак за роки свого існування ми жодного разу не стикалися з невдоволенням замовників, тому як виконуємо свою роботу якісно.

Додатково пропонуємо вам замовити контекстну рекламу, яка сприятиме збільшенню кількості відвідувачів сайту. Більш детальну інформацію вам нададуть наші менеджери.

Наші роботи

Робимо сайти для бізнесу, які продають
З гарантією результату!