Відео продакшн

Професійні послуги відео продакшн

Що ви отримаєте скориставшись послугою ?

analysis
Аналіз Вашого товару чи послуги
analysis
Створення унікального якісного продукту, який продає
analysis
Індивідуальний креативний підхід
analysis
Максимальна ефективність при найменших затратах

Відеопродакшн — спеціалізована студія створення відеороликів різного формату та призначення. Компанія «Xcorp» пропонує продакшн відео для YouTube, e-commerce і соціальних мереж. Пропонуємо вам додаткові послуги: монтаж, озвучення, адаптація, аерозйомка та графічне оформлення.

Студія відео продакшн «Xcorp» може запропонувати вам ексклюзивні роботи:

  • Відео для електронної комерції (e-commerce) — контент для представлення та просування послуги, компанії або товару. Відеозйомка продакшн студії включає створення відео оглядів, промо-роликів, відео-інструкцій та предметну зйомку товару.
  • Корпоративні відео — презентація компанії у вигляді фільмів або відеороликів, які описують корпоративну життя й культуру підприємства. Маючи власний нерентабельний бізнес, відео продакшн може стати рятувальним кругом. Залученість аудиторії здатна підвищити рейтинги компанії, принести чималий прибуток і навіть вивести на глобальний рівень.

В послуги відеопродакшн входить:

  • створення сценарію;
  • зйомка ролика;
  • монтаж;
  • звуковий та графічний супровід.

Відео продакшн — це творче створення унікальних роликів для різних цілей. Тому в команді «Xcorp» працюють вузькі фахівці: режисери, сценаристи, монтажери та відео оператори. У своєму арсеналі ми маємо професійне обладнання для створення контенту високої якості.

Наші роботи

Робимо сайти для бізнесу, які продають
З гарантією результату!