Дизайн сайту

Професійний дизайн сайтів

Що ви отримаєте скориставшись послугою ?

analysis
Аналіз Вашого товару чи послуги
analysis
Створення унікального якісного продукту, який продає
analysis
Індивідуальний креативний підхід
analysis
Максимальна ефективність при найменших затратах

Оформлення сайту — дуже важливий критерій, від якого залежить імідж вашої компанії. Коли людина вперше заходить на сайт, вона оцінює його зручність, зовнішній вигляд і можливості, порівнює з конкурентами та робить висновки. Найчастіше початкове знайомство з організацією відбувається через її веб-сайт, адже саме в цей момент людина вирішує для себе, стати вашим потенційним клієнтом чи ні. Відвідувач ресурсу оцінює дизайн інтернет магазину, визначає рівень фірми та її корисність для нього.

Розробка лендінгу — окрема історія. Якщо правильно оформити сторінку, вона здатна буде принести стільки ж користі та прибутку, як повноцінний сайт. Але якщо ж ви допустите помилку або заощадите на роботі, цільова сторінка не принесе вам грошей і не зацікавить нових клієнтів.

Найбільш правильним рішенням для багатьох компаній є адаптивний дизайн сайту. Його унікальність не дасть потенційному клієнтові пройти повз, а закличе бажання вивчити більш докладніше всі запропоновані товари та послуги. Але перш ніж замовити дизайн сайту, ознайомтеся з конкурентами, виділіть цікаві моменти на їх сайтах. Швидше за все, клієнти мимоволі порівнюватимуть кілька запропонованих ресурсів, вибираючи найбільш оптимальний і зручний.

Розглядаючи мокап сайту, оцініть його зручність. Уявіть себе на місці відвідувача, що випадково зайшов, і вирішите наскільки грамотно зроблена робота. Зовнішній вигляд сайту можна порівнювати з вітриною в магазині. Чим більше вона приваблива для покупця, тим цікавіше товар. Постарайтеся оформити сторінки так, щоб на них хотілося залишатися і здійснювати покупки. Студія веб-дизайну може запропонувати декілька відповідних проектів для вашої компанії та тільки ви маєте право вибрати оптимальний.

Не забувайте про те, що періодичний редизайн сайту необхідний навіть найпопулярнішим організаціям. Зміна зовнішнього вигляду інтернет-ресурсу, поповнення його можливостей та удосконалення сприятливо впливають на подальший хід подій.

Ціна дизайну сайту — показник відносний і на ньому не має сенсу економити. Важливо розуміти, що від якості виконаної роботи буде залежати ефективність і розмір прибутку компанії. Розробка дизайну сайту повинна проводитися ретельно з урахуванням багатьох критеріїв. Щоб не знизити імідж фірми, потрібно зробити її сайт цікавим і корисним.

Наші роботи

Робимо сайти для бізнесу, які продають
З гарантією результату!